(044)538-16-63
    (044)538 16 64

Каталог продуктів


Головна Добрива Нутрівант Плюс Нутрівант Плюс універсальний
Нутрівант Плюс універсальний PDF Print Email

Нутрівант Плюс універсальний

Комплексне водорозчинне добриво  для позакореневого підживлення овочевих, плодових, ягідних, декоративних та польових сільськогосподарських культур
 

Упаковка: пакет 20г, 200 г                

Хімічний склад:  0N-20P2O5-33K2О+1MgO+7,5S+1,5B+0,5Mn+0,02Zn+0,001Mo + (ФВ) 
До складу входять якісні складники – монокалійфосфат (KH2PO4), нітрат калію (KNO3), сульфат магнію (MgSO4), карбамід (CO(NH2)2, що не містить біурету, та комплекс мікроелементів. 

 

Застосування:
Добриво Нутрівант Плюс універсальний застосовується на широкому спектрі культур у критичні фази їх росту та розвитку: огірках, овочевих культурах групи капуст, цибулі, моркві, буряках столових,овочевих культурах групи салатів, селері, петрушці, плодових, декоративних культурах, на пшениці  та ячменеві озимих та ярових, кукурудзі на зерно і силос, на ріпаку озимому та яровому, буряках цукрових,  рисі.
 
Властивості  Нутріванта Плюс універсальний:
- Хімічно чисте та екологічно безпечне добриво, яке відповідає міжнародним стандартам ISO 9001:2000 та ISO 14001:2004, забезпечує отримання високо екологічної продукції, яку рекомендується застосовувати для дитячого та дієтичного харчування;
- Корегує мінеральну поживу культур, підвищує їх стійкість до стресів, що виникають внаслідок дії пестицидів, несприятливих погодних умов (посухи, мінусових, низьких, різких перепадів температур повітря) та різного роду хвороб;
- Не містить хлору та інших шкідливих культурам речовин, які пригнічують їх ріст і розвиток;
- Підвищує урожайність культур на 10–15% та поліпшує якість їх товарної продукції;
- Забезпечує отримання високої окупності витрат, де одна витрачена гривня окупається 5-10 гривень прибутку;
- При комбінованому застосуванні із пестицидами, стимуляторами росту, розчинами мінеральних добрив, не змінює їх діючу речовину.
- Комбінується у одному робочому розчині з монодобривами (які містять лише один бор, марганець, молібден тощо), з добривами, які проявляють ріст регулюючий ефект, із карбамідом та пестицидами.

Позакореневі підживлення Нутрівантом Плюс універсальний проводяться профілактично, ще до появи симптомів дефіциту біогенних елементів, не залежно від рівня забезпечення грунту біогенними елементами. «амідна» форма азоту, яка переважає в добриві, швидко засвоюється культурами (0,5-2 години), де проявляється швидкий візуальний ефект – листки набувають темно-зеленого забарвлення та відповідно активізуються процеси їх фотосинтезу.

 

Склад Нутріванта Плюс універсальний, %

N заг.

Р2О5

К2О

MgО

S

B

Fe

Mn

Zn

Cu

Mo

19

19

19

3

2,4

0,02

0,08

0,04

0,02

0,005

0,005


Мікроелементи (Mn, Zn, Cu, Fe) у добриві знаходяться у хелатизованих комплексних сполуках із ЕДТА (етилендиамінтетраоцтова кислота).
 
Рекомендації по застосуванню: 
*Не рекомендується змішувати  Нутрівант Плюс універсальний з препаратами, що містять залізо, алюміній (Альєт, Фітат).
*Перед використанням Нутріванта Плюс універсальний потрібно обов’язково проводити попереднє тестування на відсутність осаду при змішуванні з пестицидами або іншими препаратами.
* Не рекомендується застосовувати інжекторні форсунки з грубим розпилом за позакореневого підживлення культур Нутрівантом Плюс універсальний.
*Рекомендується розчиняти Нутрівант Плюс універсальний за температури води 200С, проте не нижче 100С.
* розчин із Нутрівантом Плюс універсальний не рекомендується залишати без використання більше 5-6 годин на світлі та піддавати випромінюванню ультрафіолетових променів.
*При застосуванні Нутріванта Плюс універсальний у воді з високою твердістю рекомендується застосовувати різного роду пом’якшувачі води (ортофосфорна кислота тощо)  
 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2011 Badvasy - засоби захисту рослин, насіння, добрива. Всі права захищені.