(044)538-16-63
    (044)538 16 64

Каталог продуктів


Головна Засоби захисту рослин Інсектициди Смерть шкідникам
Смерть шкідникам PDF Print Email
                                                    

                                             Смерть шкідникам
                                          
Смерть шкідникам № 1 - найбільш ефективний універсальний засіб для знищення будь-яких літаючих і повзаючих комах з подвійною дією.
 
Діюча речовина: пиретрин, дельтаметрин
Склад: 100 г засобу містять: чистий дельтаметрин - 0.027 р.,
чисті натуральні пиретрини - 0.120 р., виробництва фірми ACTIVA Srl, Італія, водний наповнювач - до 100 г.  
Не містить летючих парів - у виробництві не застосовувалися розчинники.
Використовувати тільки для обробки поверхонь.

Упаковка: 250, 500 мл

 
 
 
 
 
 
«Смерть шкідникам № 1» - готовий до побутового та комунального використання засіб, що забезпечує миттєву дію і тривалий залишковий ефект (21 день) Вже за 30 сек - видимий результат!
 Для зниження небезпеки випадкового вживання дітьми, до засобу додається гірка речовина Bitrex. Для засобу «Смерть шкідникам № 1» була вибрана найбільш вигідна та безпечна упаковка з кришкою-тригером, що дозволяє використовувати побутовий інсектицид у повному обсязі. На відміну від препаратів в аерозольній упаковці, засіб «Смерть шкідникам № 1» не містить шкідливі для навколишнього середовища озоноруйнівні речовини, до того ж, складається з 100% засобу, на відміну від аерозольних упаковок, в яких половина обсягу - стиснене повітря.     
 
Застосування:
Засіб від ТАРГАНІВ, засіб від МУРАХ і засіб від інших повзаючих комах: розпиляти на поверхні, на яких часто з'являються комахи (плінтуси стін, простір під кухонним мийкою, тріщини, щілини, важкодоступні місця тощо).

Засіб від ПИЛОВИХ КЛІЩІВ, засіб від БЛІХ, засіб від МОЛІ, засіб від КЛОПІВ і засіб від інших комах, що паразитують на вовняних тканинах: обприскувати поверхні (килими, килимові покриття і т.д.), поки вони не стануть вологими.

Засіб від МУХ, засіб від ОС, засіб від КОМАРІВ та інших літаючих комах: обробити поверхні, на яких знаходяться комахи (підвіконня, віконні рами, скло і т.д.). Засіб також можна використовувати ззовні для обробки будівель по периметру (двері та косяки дверей, віконні рами, тріщини і канали комунікацій, які можуть вести всередину будівлі). При зовнішньому застосуванні виступає як засіб боротьби з літаючими комахами, а також з комахами, які можуть час від часу проникати в будинки (СОРОКОНІЖКИ, ЗВИЧАЙНІ ЧЕШУЙНИЦІ,  ЩИПАВКИ ,ЗЕМЛЯНІ МУРАХИ та т.д.).
 
Застереження: 
Не розпиляти засіб у повітрі, розпиляти тільки на поверхні. Під час використання уникати попадання засобу на продукти харчування і на ємкості, призначені для їх зберігання. У разі попадання засобу на руки, слід негайно їх вимити. Після застосування засобу в житлових і спальних кімнатах, слід провітрити порожнє приміщення.Не застосовувати засіб на тваринах! Не розпиляти на електроприлади!
 
Фактори ризику:
Речовина особливо токсична для водних організмів, може чинити тривалий негативний вплив на водне середовище.Термін придатності становить 2 роки при зберіганні в темному місці при температурі від -5 до 25 ° С.  
Зберігати в недоступному для дітей та домашніх тварин місці, далеко від продуктів харчування та напоїв при кімнатній температурі.
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
                                   
 

 
 

© 2011 Badvasy - засоби захисту рослин, насіння, добрива. Всі права захищені.