(044)538-16-63
    (044)538 16 64

Каталог продуктів


Головна Засоби захисту рослин Інсектициди Жукомор
Жукомор PDF Print Email
Жукомор в.р.к.

Швидкодіючий інсектицид для надійного і тривалого захисту картоплі від колорадського жука.
 
Упаковка: пакет 5 мл.  
Діючі речовини: імідакпоприд 100 г/л+піпероніл бутоксид 50 г/л 
Препаративна форма: розчинний концентрат

 

Призначення:
Жукомор є першим в Україні двокомпонентним препаратом проти колорадського жука. Його високий ефект і безпека для людини і навколишнього середовища обумовлені поєднанням двох активних речовин з різним механізмом дії на шкідника.
 
Спектр дії препарату:
Колорадський жук, клопи (види, в т.ч. клоп шкідлива черепашка), блішки (види), цикадки, п'явиці, попелиці (види), трипс, довгоносики (види), гороховий зерноїд, ріпаковий квіткоїд, листоїди (види), плодожерка (види), личинки білана (види), квіткоїди (види), пильщики (види), листокрутки, щитівки та ін.

 
Переваги препарату:
Препарат розроблено для зменшення хімічного навантаження на присадибні ділянки. Він складається з суміші двох діючих речовин - імідакпоприду та піпероніл-бутоксиду. Піпероніл-бутоксид послаблює імунітет комахи, а імідакпоприд у цей час порушує процеси життєдіяльності комахи, що спричиняє неминучу загибель комахи.
 
Культура та норми витрат:
 

Культура

Шкідливі об'єкти

Норма витрати препарату, мл/100 м2

Картопля

Колорадський жук

2-2,5 мл на 3-4 л води

Цукровий, кормовий та столовий буряк

Комплекс шкідників з колючо - сисним ротовим апаратом

2-2,5 мл на 3-4 л води

Зернові колосові культури

Комплекс шкідників з колючо - сисним ротовим апаратом

2-2,5 мл на 3-4 л води

Різнотрав′я

Саранові

2,5 мл на 3-4 л води

Троянди

Попелиця, каліфорнійський трипс, щитівки

2,5 мл на 3-4 л води


Рекомендації по застосуванню:
Обприскування проводиться під час вегетації культури. Робочий розчин необхідно використати протягом кількох годин після приготування. Найбільш сприятливий час для внесення препарату вранці або ввечері. З метою одержання максимальної ефективності, необхідно забезпечити достатнє й рівномірне обприскування надземної частини рослин.
Для підвищення змочуваності рослин розчином препарату, при застосуванні на культурах з восковим нальотом на листі (капуста, цибуля та ін.) рекомендуємо додавати прилипач Сяйво.
 
Сумісність:
Препарат добре сумісний з інсектицидами Святогор, Ратибор, Блискавка, Еней; гербіцидами Зернодар, Оберіг, Осотин, Промінь, Хлібодар, Цукровик, Чистець; фунгіцидами Амулет, Джерело, Чарівник; протруйниками Росток, Живосил. Якщо виникають сумніви щодо сумісності з іншим препаратом, краще провести попередній тест.

Застереження:
Препарат Жукомор містить дві системні діючі речовини, які швидко поглинаються та переносяться по всій рослині. Діюча речовина - імідаклоприд -  токсична для бджіл. Після обробки картоплі інсектицидом Жукомор частина личинок колорадського жука не падає протягом ЗО хвилин, однак вони перестають живитись і гинуть протягом кількох годин. При приготуванні робочого розчину не робити маточний розчин. Ручні роботи на посівах слід проводити не раніше ніж через 10 днів після обробки, а механізовані - через 4. Клас токсичності 3. Рекомендована температура зберігання 0...+25°С.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

© 2011 Badvasy - засоби захисту рослин, насіння, добрива. Всі права захищені.