(044)538-16-63
    (044)538 16 64

Каталог продуктів


Головна Засоби захисту рослин Інсектициди Гель проти мурах
Гель проти мурах PDF Print Email
                                 Гель проти мурах
 
Упаковка: тюбик 4 мл
 
Призначення:
Гель проти мурах призначений для  знищення мурах різного виду — чорних, рудих, аргентинських і темноголових — і мурашників всередині та ззовні будівлі (на прилеглих територіях).
 
Спосіб застосування:
 Відкрутити ковпачок тюбика, видавити 10 крапель розміром біля 1 см виключно в щілини чи заглиблення стін на шляху мурах або біля входу до мурашника в місцях захищених від дощу.
Засіб використовується одноразово. При необхідності можливе повторне застосування. Після використання щільно закрити тюбик.

Різке зниження чисельності мурах спостерігається в межах однієї доби після обробки. Знищення мурашиних колоній відбувається впродовж тижня після обробки і залежить від виду мурах (фараони — 1 тиждень, чорні мурахи — 2-3 тижні).

Засіб залишається вологим і привабливим для мурах як мінімум впродовж трьох місяців. Мурахи поїдають принаду, повертаються і інтоксикують всю колонію.
Гель проти мурах практично прозорий і непомітний. Ви зможете спостерігати лише результат його дії. Він досить безпечний для людей і довкілля. Невеликі прозорі краплі, розташовані на шляхах пересування мурах мінімізують навантаження на навколишнє середовище.
 

© 2011 Badvasy - засоби захисту рослин, насіння, добрива. Всі права захищені.