(044)538-16-63
    (044)538 16 64

Каталог продуктів


Головна Засоби захисту рослин Фунгіциди Цілитель
Цілитель PDF Print Email

 

Цілитель з.п. 

Комбінований фунгіцид контактно-системної дії для захисту овочевих культур від комплексу хвороб.

Діюча речовина: Металаксил, 80 г/кг + манкоцеб, 640 г/кг.
Препаративна форма: Порошок, що змочується.
Хімічна група: Похідні групи ациланінів та дитіокарбалінової кислоти.
Токсичність: Класифікація ВООЗ: ІІІ клас (малотоксичний).
Упаковка: пакет 25 г, 50 г, 250 г, 1 кг.
 
Сумісність:
Добре змішується з багатьма засобами захисту рослин, проте в кожному конкретному випадку необхідно перевіряти препарати на сумісність.
 
 
Механізм дії:
Має контактно-системну дію. Металаксил швидко поглинається і переноситься всередині рослини, захищаючи її, в т.ч. новий приріст, незалежно від інфекційного навантаження. Він інгібує ріст міцелію в тканинах рослини, попереджує спороутворення та має постінфекційну активність. Манкоцеб – контактний фунгіцид, який забезпечує зовнішній захист рослини, утворюючи на ній «захисну плівку» та водночас є основною ланкою резистентності до інших захворювань.
 
Переваги препарату:
- Надійний захист від хвороб навіть за несприятливих погодних умов;
- Підвищує витривалість культури та забезпечує збільшення урожайності;
- Проникає до необроблених частин рослини, не змивається дощем;
- Підвищує біологічну якість урожаю бульб картоплі;
- Забезпечує захист картоплі при зберіганні в сховищах;
- Не токсичний для бджіл, птахів та довкілля.
 
Рекомендації по застосуванню препарату:
 

Культура

Норми витрати препарату

Спектр дії

Спосіб, час очікування

Строк очікування діб

Томати

25-30г на 5л води на 1 сотку

Фітофтороз, альтернаріоз, несправжня борошниста роса

Обприскування в період вегетації. Перша обробка – профілактична, за сприятливих для хвороб погодних умов, але до появи симптомів захворювання. Наступні з інтервалом 10-14 днів

20

Картопля

Фітофтороз, альтернаріоз

20

Цибуля, крім на «перо»

Несправжня борошниста роса, сіра гниль

30

Огірки

10

Кавуни

Борошниста роса, несправжня борошниста роса

20

Дині

Виноград

25-30 г на 5-8 л води на 1 сотку

Мілдью, чорна плямистість, сіра та біла гнилі

25

 

Застосування: 
Перед проведенням обприскування необхідно розрахункову кількість препарату (див. табл.) розчинити у чистій воді та ретельно перемішати. Робочий розчин використати в день його приготування, оскільки при довготривалому зберіганні втрачаються властивості препарату, що призводить  до зниження ефективності дії проти хвороб. Обробку проводити за сприятливих погодних умов (відсутність поривчастого вітру, температура повітря не вище +250С), зазвичай це ранкові (до 10-11) та вечірні (18-22) години.  Під час обприскування необхідно забезпечити рівномірне покриття розчином листків та стебел рослин без стікання з обробленої поверхні. ЦІЛИТЕЛЬ необхідно використовувати профілактично, тобто до появи видимих симптомів розвитку хвороби на культурних рослинах. Першу обробку доцільно проводити до початку розвитку захворювання, але не пізніше змикання картоплі, томатів та огірків в рядках. Строк останнього обприскування для картоплі, томатів, огірків — припинення активного росту стебла. Після останньої обробки не пізніше, ніж через 7 днів доцільно проводити обприскування контактним фунгіцидом ГАРТ. ЦІЛИТЕЛЬ можна застосовувати 2-3 рази за сезон, з інтервалом між обробками 10-14 днів. При високому ризику розвитку хвороби скоротити інтервали між обробками (до 10 днів). Технологія якісного приготування і застосування робочого розчину в суміші з мікро- і макродобривами АВАНГАРД ОВОЧЕВІ на початку поширення і розвитку хвороб, а також оптимальні погодні умови для проведення захисних заходів — запорука ефективної дії препарату.
 
Максимальна кратність обробок за сезон – 3. Інтервал між обробками складає при слабкому інфекційному фоні – 10-14 діб. Строк виходу людей на оброблені площі для проведення ручних робіт – 7 днів, механізованих робіт – 3 доби. 
 

 

 

© 2011 Badvasy - засоби захисту рослин, насіння, добрива. Всі права захищені.