(044)538-16-63
    (044)538 16 64

Каталог продуктів


Головна Засоби захисту рослин Протруйники Матадор Супер
Матадор Супер PDF Print Email
Матадор Супер з.п.
 
Препарат інсекто-фунгіцидної дії для захисту картоплі та овочевих культур від комплексу шкідників та хвороб.
 
Упаковка: 30 г, 75 г пакет
Діюча речовина:  імідаклоприд, 200 г/кг + манкоцеб, 300 г/кг.
Препаративна форма: порошок, що змочується, в саморозчинних пакетах.
 
Шкідники:  
колорадський жук та його личинки, дротяники, несправжні дротяники, личинки хрущів, попелиці, трипси, цикадки, молі, медведка (капустянка), блішки.
Хвороби:
 альтернаріоз, ризоктоніоз, фітофтороз та макроспоріоз пасльонових; переноспороз, чорна ніжка, кореневі гнилі хрестоцвітних культур та інші.

Характеристики та переваги:
- забезпечує одночасно комплексний захист від  шкідників та хвороб;
- підвищує імунітет культури та фізіологічний стан на весь період вегетації;
- має низькі норми витрати;
- підсилює «антистресовий ефект», тобто, cприяє рослинам знівелювати чисельні стреси (спека, посуха, приморозки,  перепади температур, недостатнє освітлення тощо);
- зводить до мінімуму проведення захисних заході в період вегетації
- низькотоксичний для людей та безпечний для навколишнього природного середовища;
- економічно вигідний.
 
Рекомендації по застосуванню:
 

Посадковий матеріал

Норма витрати препарату

Спосіб, час обробки

Картопля

30 г на 400-500 мл води на 30-40 кг картоплі

Розкласти посадковий матеріал одношарово та нанести рівномірно робочим розчином за допомогою обприскувача, надати протруєним бульбам підсохнути та висадити в грунт

Томати, капуста, баклажани, перець

30 г на 30 л води

Замочування кореневої системи розсади в робочому розчині протягом 3-4 годин перед висаджуванням її у грунт. Замочувати лише кореневу систему!

Залишок робочого розчину розводять до 10 л і проливають після висаджування

 
Використовувати тільки якісний посадковий матеріал (!) Обробку проводять безпосередньо перед висадкою культури в ґрунт. Застосування даного препарату для протруювання бульб картоплі та замочування кореневої системи розсади овочевих культур – забезпечує  комплексний  захист від шкідників та хвороб понад 30 діб. Застосування протруйника не залежить від температури повітря. Для повноцінного захисту посівів картоплі рекомендовано  провести заходи щодо знищення бур’янів. Після збору врожаю попередника рекомендовано застосувати ГЛІФОВІТ або АНТИБУР’ЯН. Після посадки використати АНТИСАПА або СЕЛЕФІТ, в період вегетації ТІВІТУС та АНТИПИРІЙ.
 
Максимальна кратність обробок  за сезон – 1.
Строк виходу людей на оброблені площі для проведення ручних/механізованих робіт та очікування до збирання врожаю установлювати не потрібно. 
НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ застосовувати на ранньостиглих сортах картоплі.
 
Захист картоплі
Для приготування робочого розчину необхідно водорозчинний пакет 30 г  розчинити в 400-500 мл води і ретельно перемішати. Цього робочого розчину достатньо для протруєння 30-40 кг посадкового матеріалу картоплі. Для підвищення енергії проростання та схожості слід додати до розчину мікродобриво АВАНГАРД ПАСЛЬОНОВІ. Робочий розчин необхідно рівномірно нанести  (за допомогою обприскувача або іншого знаряддя) на бульби картоплі перед посадкою та ретельно їх перемішати, надати можливість підсохнути і висадити в ґрунт.
 
Захист овочевих культур
Для приготування робочого розчину необхідно водорозчинний пакет 30 г розчинити в 3 л води і ретельно перемішати. Обробляти розсаду слід методом занурення у робочий розчин кореневої системи рослин і замочуванням в ньому протягом 3-4 годин перед висаджуванням у відкритий ґрунт. Окрім шкідників МАТАДОР СУПЕР забезпечує повноцінний захист і від хвороб, які проявляються на початку росту і розвитку. При додаванні до робочого розчину мікродобрива АВАНГАРД ОВОЧЕВІ у рослин краще приживається та розвивається коренева система, зміцнює фізіологічний стан.
 
Захист саджанців плодово-ягідних культур
Перед висадкою саджанців плодово-ягідних культур готують спеціальний розчин, який називають «бовтанкою», яка складається з глини, перегною та води в співвідношенні: 1,0 кг:1,0-1,2 кг:1,5-1,6 л. Потім в окремій ємності готують: 30 мл МАТАДОРУ СУПЕР додають у 1,5 л води та перемішують. Цієї суміші достатньо для обробки 50-60 саджанців плодово-ягідних культур, які надійно будуть захищені від шкідників та хвороб. 
 

© 2011 Badvasy - засоби захисту рослин, насіння, добрива. Всі права захищені.