(044)538-16-63
    (044)538 16 64

Каталог продуктів


Головна Засоби захисту рослин Протруйники Матадор Гранд
Матадор Гранд PDF Print Email
Матадор Гранд т.к.с.
 
Системний інсекто-фунгіцид потрійної дії для передпосадкової обробки картоплі
та овочевих культур проти широкого спектру шкідників та хвороб.
 
Упаковка: 60 мл, 150 мл
Діюча речовина:  імідаклоприд, 200 г/л + металаксил, 100 г/л + цимоксаніл, 100 г/л.
Препаративна форма: Концентрат, який тече, для обробки насіння
 
Шкідники: колорадський жук та його личинки, дротяники, несправжні дротяники,
личинки хрущів, попелиці, трипси, цикадки, молі, медведка (капустянки), блішки.
Хвороби: фітофтороз,  альтернаріоз, ризоктоніоз, макроспоріоз, переноспороз, чорна ніжка,
кореневі гнилі хрестоцвітних культур, парша (види) та інші.
 
Переваги та характеристики:
- високоефективний захист від шкідників та хвороб;
- проявляє лікувально-профілактичні властивості;
- сприяє підвищенні схожості  картоплі;
- низька норма витрати;
- тривалий період захисної дії;
- підвищує прибавку врожаю і покращує його якість;
- не накопичується в бульбах та овочах;
 
Рекомендації по застосуванню:
 

Посадковий матеріал

Норма витрати препарату

Спосіб, час обробки

 

Картопля

 

60 мл на 800-1000 мл води на 60 кг картоплі

Розкласти посадковий матеріал одношарово та нанести рівномірно робочим розчином за допомогою обприскувача, надати протруєним бульбам підсохнути та висадити в грунт

 

Томати, капуста, баклажани, перець

 

 

60 мл на 6 л води

Замочування кореневої системи розсади в робочому розчині протягом 3-4 годин перед висаджуванням її у грунт. Замочувати лише кореневу систему!

Залишок робочого розчину розводять до 10 л і проливають після висаджування

 

Максимальна кількість обробок за сезон -  1.
Строк виходу людей на оброблені площі для проведення ручних/механізованих робіт та очікування до збирання врожаю установлювати не потрібно. 
Не рекомендується застосування на ранньостиглих сортах картоплі!
Використовувати тільки якісний посадковий матеріал (!). Обробку проводять безпосередньо перед висадкою культури в ґрунт. Застосування даного препарату для протруювання бульб картоплі та замочування кореневої системи розсади овочевих культур – забезпечує  комплексний  захист від шкідників та широкого спектру хвороб мінімум 30 діб. Застосування протруйника не залежить від температури повітря. Для повноцінного захисту посівів картоплі рекомендовано  провести заходи щодо знищення бур’янів. Після збору врожаю попередника рекомендовано застосувати ГЛІФОВІТ або АНТИБУР’ЯН. Після посадки в якості ґрунтового гербіциду використати АНТИСАПА  або СЕЛЕФІТ, в період вегетації ТІВІТУС та АНТИПИРІЙ.
 
Захист картоплі 
Для приготування робочого розчину необхідно 60 мл розчинити в 800-1000 мл води і ретельно перемішати. Цього робочого розчину достатньо для протруєння 60 кг посадкового матеріалу картоплі. Для підвищення енергії проростання та схожості слід додати до розчину мікродобриво АВАНГАРД ПАСЛЬОНОВІ. Робочий розчин необхідно рівномірно нанести  (за допомогою обприскувача або іншого знаряддя) на бульби картоплі перед посадкою та ретельно їх перемішати, надати можливість підсохнути і висадити в ґрунт. По можливості протруєний посадковий матеріал слід висадити, в короткий термін після протруєння, особливо це стосується сортів картоплі, які мають глибоко розміщені вічка, оскільки можливий прояв фітотоксичності та зниження схожості.
 
Захист овочевих культур
Для приготування робочого розчину необхідно 60 мл розчинити в 6 л води і ретельно перемішати. Обробляти розсаду слід методом занурення у робочий розчин кореневої системи рослин і замочуванням в ньому протягом 3-4 годин перед висаджуванням у відкритий ґрунт. Окрім шкідників МАТАДОР ГРАНД забезпечує повноцінний захист і від широкого спектру хвороб, які проявляються на початку росту і розвитку.
 
Захист саджанців плодово-ягідних культур
Перед висадкою саджанців плодово-ягідних культур готують спеціальний розчин, який в народі називають «бовтанкою», яка складається з глини, перегною та води в співвідношенні: 1,0 кг:1,0-1,2 кг:1,5-1,6 л. Потім в окремій ємності готують: 60 мл МАТАДОРУ ГРАНД  додають до 3,0 л води та ретельно перемішують. Цієї суміші достатньо для обробки 100-120 саджанців плодово-ягідних культур, які впродовж вегетації будуть надійно захищені від шкідників та хвороб.

 

 

 

 

 

 

© 2011 Badvasy - засоби захисту рослин, насіння, добрива. Всі права захищені.