(044)538-16-63
    (044)538 16 64

Каталог продуктів


Головна Засоби захисту рослин Протруйники Еместо Квантум
Еместо Квантум PDF Print Email
Еместо Квантум 273,5 FS к.с.
 
Протруйник інсектицидно-фунгіцидної дії для захисту картоплі від гризучих  та сисних шкідників, а також хвороб сходів.
 
Діюча речовина: Клотіанідин, 207 г/л + пенфлуфен, 66,5 г/л
Препаративна форма: Текучий концентрат суспензії
Упаковка: 10 мл, 60мл, 150 мл, 1л.
 
Застосування:
Картопля
 
Спектр дії:
Дротяники, несправжні дротяники, личинки хрущів, колорадський жук, цикадки, попелиці, трипси, ризоктоніоз (побічна дія проти звичайної і сріблястої парші)
 
 
Переваги препарату:
- Новий механізм дії на патоген.
- Розширення спектра чутливих патогенів і шкідників.
- Можливість застосування бакових сумішей.
- Сприятливий екологічний профіль.
- Ефективність перевищує найсучасніші стандарти.
- Відсутність перехресної резистентності.
Механізм дії:
Клотіанідин — імітація ацетилхоліну шляхом постійного збудження рецепторів постсинаптичних мембран, яке не може бути припинене ацетилхолінестеразою. Пенфлуфен — інгібітор сукцинатдегідрогенази. Еместо Квантум перегортає стару сторінку у використанні протруйників для захисту насіння і є першим препаратом з вмістом інноваційної діючої речовини — пенфлуфену, який належить до нового хімічного класу алкіламідів. А порівняно з сучасними стандартами для контролю ризоктоніозу (чорної парші) на бульбах картоплі, пенфлуфен потребує на порядок меншої норми використання (близько 20 г на тонну насіння) за збереження і навіть покращення ефективності. Крім того, пенфлуфен краще від наявних стандартів контролює сріблясту і звичайну паршу. Клотіанідин — відома речовина з класу хлорнікотинілів, яка відзначається високою рухливістю в рослині, і, навпаки, низькою міграцією в нижні шари ґрунту, порівняно з іншими речовинами цього класу, і також характеризується ширшим спектром дії.
 
Застосування та спектр дії:
 

Культура

Об’єкт

Норма застосування

(л/1 т насіння)

Картопля

Дротяники, несправжні дротяники, личинки хрущів, колорадський жук, цикадки, попелиці, трипси, ризоктоніоз (побічна дія проти звичайної і сріблястої парші)

3 мл препарату розчинити у 100 мл води та протруїти 10 кг посадкового матеріалу картоплі.

 
Рекомендації із застосування:
Кількість робочого розчину залежить від розміру посадкових бульб ( що дрібніші бульби, то більше використовують робочого розчину). Робочий розчин слід рівномірно розбризкати (за допомогою обприскувача або іншого приладу) на бульби картоплі перед висажуванням.Застосування розбавленого препарату покращує рівномірність покриття бульб, що сприяє підвищенню ефективності препарату. Бульби мають бути без механічних ушкоджень, а також вільні від фузарійних і бактеріальних інфекцій.
Еместо Квантум слід застосовувати безпосередньо після розбавлення водою. Робочий розчин не бажано залишати на тривалий період без взбовтування. Пртруєний посадковий матеріал потрібно висаджувати, за можливості, в короткий період після протруєння. Не рекомендується надовго залишати в сховищі оброблене насіння з глибокими вічками, а також збільшувати кількість робочого розчину за обробки в сховищах.
 

 

 

 

 


   

 

© 2011 Badvasy - засоби захисту рослин, насіння, добрива. Всі права захищені.