(044)538-16-63
    (044)538 16 64

Каталог продуктів


Головна Засоби захисту рослин Родентициди Смерть щурам
Смерть щурам PDF Print Email
 

Засіб родентицидний від гризунів «Смерть щурам №1»
 
Діюча речовина: бродифакума 0,25%

Упаковка: 100 г ,200 г пакет.  

 
"Смерть щурам №1" є екологічно безпечним продуктом, застосування її не завдає шкоди птахам та бджолам.
Підприємство "Итал Тайгер" випускає принаду "Смерть щурам №1" у двошаровому полімерному упакуванні вагою 200 (16 фільтрпакетів по12,5 г) і 100 г (8 фільтрпакетів по12,5 г).
Полімерні пакети упаковуються у картонний ящик загальною вагою 10 кг.
 

 

Принада виробляється на основі родентицида ІІ-го покоління - бродифакума 0,25%, виробництва "Dr. Tezza", Італія (антикоагулянт – це препарат, що діє на механізм скипання крові і не відноситься до числа гострих отрут). Дія принади виявляється на 3 - 4й день і виражається в тому , що гризуни відчувають ядуху, починається внутрішня кровотеча, від якої на 4 - 8-й день настає загибель тварин.
 
"Смерть щурам №1" не викликає гострого харчового отруєння, гризуни не можуть визначити причину нездужання і попередити популяцію про небезпеку .
Через ядуху гризуни виходять з укриттів і гинуть не в норах, під полами, а за межами приміщення, на відкритому місці.
Оригінальна препаративна форма не має аналогів на Україні й у східній Європі і є основною в Італії, Франції, Німеччині та США. Головною перевагою принади «Смерть щурам №1» є її привабливість для гризунів.
 
"Смерть щурам №1" містить у собі винятково натуральні інгредієнти - борошно, соняшникову олію, цукор, спеціальні ароматизатори, тому гризуни завжди віддають перевагу принаді, а не своїй звичайній їжі. До складу введені протимікробний і антигрибковий препарати, завдяки яким вона не втрачає своєї ефективності і привабливості тривалий час (гарантований термін придатності - 24 місяці). Принада не розрахована на нецільових тварин.
Тістоподібна маса упаковується в пакетики з фільтрувального паперу вагою 12,5г.
Фільтрувальний папір добре пропускає запахи, але перешкоджає проникненню вологи, що дозволяє принаді працювати у вологих умовах (водостоки, каналізації і т.д. ).
При застосуванні не розривати фільтрувальні пакети і не доторкатися до принади голими руками, щоб не віджахнути гризунів людським запахом.
Принада легко прибирається після застосування і не вимагає спеціальної утилізації, досить закопати або спалити її .
Залишки розкладаються на прості складові протягом 30 днів.
 
ОСТЕРІГАЙТЕСЯ ПІДРОБОК!
На упакуваннях зазначених препаратів використовуються торговельні знаки, штрих-код, інструкція з застосування, висновок Мінздраву, ліцензія Мінекології, що належать СП "Італ Тайгер".

 

 

© 2011 Badvasy - засоби захисту рослин, насіння, добрива. Всі права захищені.