(044)538-16-63
    (044)538 16 64

Каталог продуктів


Головна Засоби захисту рослин Родентициди Багіра парафінові брикети
Багіра парафінові брикети PDF Print Email
Багіра парафінові брикети
 
Готова родентицидна приманка для знищення мишовидних гризунів усіх видів у житлових, промислових та нежилих приміщеннях, на сільськогосподарських угіддях та присадибних ділянках.
 
Діюча речовина: бромадіолон, 0,005 %
Препаративна форма: парафінові брикети.
Упаковка: паети 100 г, 200г
 
 
 
 
 
Переваги препарату:
- Зручний препарат готовий до застосування;
- Не потребує попереднього підгодовування гризунів;
- Відмінно поїдається шкідниками, завдяки харчовій основі з натуральних компонентів;
- Гризуни після поїдання принади поводять себе природно (адекватно), не викликаючи підозри у сородичів;
- Препаративні форми (зернова суміш, парафінові брикети) зручні для застосування у вологих місцях;
- Мінімальна можливість прямого контакту людини з принадою;
-Загибель гризунів настає через 3–5 діб після поїдання принади;
- Ефективність дії до 100%;
- Тривалий термін зберігання

Рекомендації по застовуванню:
 

Об`єкт обробки

Норма витрати

Спосіб застосування

Закриті приміщення

1-2 брикети на підложку

Приманки кладуть у кількості 2-3 брикети на одну підкладку з поліетилену або картону, які розміщують на відстані 3-15 метрів один від одного, в залежності від чисельності та виду гризунів. Повторне застосування принади через 5-7 днів. Припинити розкладання приманки, коли вона скрізь залишається недоторканою гризунами

Присадібні ділянки
1-2 брикети в кожну нірку
Приманки кладуть у кількості 2-3 брикети закладають в кожну нору, присипають вхід грунтом. Норма витрати в сільському господарстві 1,5-2,5 кг/га Повторне застосування принади при появі нової популяції гризунів


Багіра вже готовий до застосування родентицид і не потребує будь-якого розведення. Для досягнення максимальної ефективності препарату, необхідно напередодні його розкладки досліджувати всю територію з метою визначення кращих точок розміщення принад — місць укриття і місць харчування гризунів — шкідників, їх ходів і нір у підлозі, стінах, фундаменті і купах сміття, а також джерел води, що особливо важливо для боротьби з пацюками. По можливості всі місця для розкладок приманок повинні бути недоступні для дітей, а також птахів і тварин, у тому числі і домашніх. Для знищення щурів, точки розміщення приманок зазвичай розташовують на відстань 3-15 м, а при сильній заселеності гризунами — їх скорочують до 3 м. При цьому важливо впорядкувати приманки для гризунів від місць, де вони живуть, в місцях годування і джерел води.
У польових умовах при боротьбі з полівками, приманки розкладають восени після збирання врожаю або навесні, в період дефіциту природної їжі для гризунів. Приманки розкладають з розрахунку 1,5-2,5 кг/га по одному-два брикети в нору з інтервалом приблизно 10-15 м, приманки поновлюють через 7-10 днів, до повного знищення гризунів.
У саду приманки розкладають навколо кожного дерева з розрахунку один брикет. Пошкоджені приманки поновлюють 2-3 рази, також з інтервалом 7-10 днів.
Приманку розкладають за допомогою совка, пінцета або рукою, захищеної гумової рукавичкою. Не використовувати столовий посуд! Заборонено торкатися голими руками згідно умов безпеки і в зв’язку з можливим відлякуванням гризунів людським запахом.

 

 

© 2011 Badvasy - засоби захисту рослин, насіння, добрива. Всі права захищені.