(044)538-16-63
    (044)538 16 64

Каталог продуктів


Головна Засоби захисту рослин Родентициди Капкан зернова принада
Капкан зернова принада PDF Print Email
Капкан зернова принада
 
Готова принада у вигляді отруйної суміші насіння культурних рослин для знищення мишовидних гризунів у житлових, промислових та нежилих приміщеннях, а також на сільскогосподарських угіддях та на присадибних ділянках.
 
Діюча речовина: бродіфакум, 0,005%.
Препаративна форма: зернова суміш.
Упаковка: 200 г
 
Переваги препарату:
- Зручний препарат готовий до застосування;
- Не потребує попереднього підгодовування гризунів;
- Відмінно поїдається шкідниками;
- Гризуни після поїдання принади поводять себе природньо (адекватно),
не викликаючи підозри у сородичів;
- Гризуни гинуть через 3 – 5 діб, навіть при однократному поїданні принади;
- Максимально знижена можливість прямого контакту людини з принадою;
- Знищує різні види мишовидних гризунів, ефективність дії 100%;
- Тривалий термін зберігання.
 
Рекомендації по застосуванню:

Об’єкт обробки

Норма витрати препарату

Спосіб, час обробки

Закриті приміщення

20-30 г на підложку

У закритих приміщеннях приманки кладуть у кількості 20-30 г на одну підкладку з поліетилену або картону, які розміщують у місцях найбільшого заселення гризунами на відстані 3-15 метрів один від одного, в залежності від чисельності та виду гризунів. Повторне застосування принади через 5-7 днів.

 

 Припинити розкладання приманки, коли вона скрізь залишається недоторканою гризунами.

Присадибні ділянки

20 г в кожну нірку

Норма витрати в сільському господарстві 1,5-2,5 кг/га. Повторне застосування принади при появі нової популяції гризунів.

Капкан вже готовий до застосування і не потребує будь-якого розведення. Для досягнення максимальної ефективності препарату, необхідно напередодні його розкладки досліджувати всю територію з метою визначення кращих точок розміщення принад — місць укриття і місць харчування гризунів-шкідників, їх ходів і нір у підлозі, стінах, фундаменті і купах сміття, а також джерел води, що особливо важливо для боротьби з пацюками. По можливості всі місця для розкладок приманок повинні бути недоступні для дітей, а також птахів і тварин, у тому числі і домашніх.
 
У польових умовах при боротьбі з полівками, приманки розкладають восени після збирання врожаю або навесні, в період дефіциту природної їжі для гризунів. Приманки розкладають з розрахунку 1,5-2,5 кг/га по 20 г в нору з інтервалом приблизно 10-15 м, приманки поновлюють через 7-10 днів, до повного знищення гризунів.
У саду приманки розкладають навколо кожного дерева з розрахунку 10 г. Пошкоджені приманки поновлюють 2-3 рази, також з інтервалом 7-10 днів. Приманку розкладають за допомогою совка, пінцета або рукою, захищеної гумової рукавичкою. Не використовувати столовий посуд! Заборонено торкатися голими руками згідно умов безпеки і в зв’язку з можливим відлякуванням гризунів людським запахом

 

 

© 2011 Badvasy - засоби захисту рослин, насіння, добрива. Всі права захищені.