(044)538-16-63
    (044)538 16 64

Каталог продуктів


Головна Біопрепарати Комплезим
Комплезим PDF Print Email
Комплезим
 
Упаковка: пакет 20 гр
 
Препарат отримують шляхом глибинного культивування асоціацій бактерій B. Subtilis та В. Licheniformis з додаванням поживних речовин та мінералів. Подальше висушування в особливих умовах сприяє тривалому збереженню життєздатності мікроорганізмів.
Застосування:
Ефективний біопрепарат для вигрібних ям, септиків, вуличних туалетів та очищення каналізаційних труб від органічних засмічень і жиру. 
Дія:
Під дією складного багатокомпонентного комплексу мікроорганізмів та ферментів відбувається прискорена природна нейтралізація забруднень у стічних водах та каналізаційних системах.
Фізико-хімічні параметри: Колір – світло коричневий, вологість – не більше 12%
Біохімічні параметри: Число життєздатних клітин мікроорганізмів, КУО/г, не менше 1,0×109
 
Приготування робочого розчину: 
Необхідна доза вноситься до 10 літрів не хлорованої води, оптимальна температура якої від +18°С до +25°С. Даний розчин повинен настоятися протягом 60 хвилин в затіненому місці. Одержаний продукт бажано періодично помішувати. Потім через сантехнічний прилад, що знаходиться в будинку (умивальник, душова кабіна, ванна або унітаз), або безпосередньо у вигрібну яму, туалет або септик, вноситься готовий продукт з розрахунку 10 грам сухого препарату на 1 м³ вмісту вигрібної ями. Через місяць ця процедура повторюється, виходячи з розрахунку обсягу органічних відходів. Нижче надана розрахункова таблиця дозувань біопрепарату Комплезим.

Комплезим К
Препарат отримують шляхом глибинного культивування асоціацій бактерій B. Subtilis та В. Licheniformis з додаванням поживних речовин та мінералів.
Застосування:
Комплезим К застосовується для прискореної утилізації рослинних відходів. Результатом процесу біодеструкції є високоякісне органічне добриво, виготовлене природним шляхом, яке ідеально підходить для плодових і кімнатних рослин.
Дія:
під дією складного багатокомпонентного комплексу мікроорганізмів та ферментів за короткий термін зменшується об’єм та знезаражуються відходи рослинного походження, знищується насіння бур’янів, а готовий компост є цінним органічним добривом.
Фізико-хімічні параметри: Колір – від бежевого до світло-коричневого.
Біохімічні параметри: Число життєздатних клітин мікроорганізмів, КУО/г, не менше 1,0×109.
 
На момент обробки рослинні відходи мають бути вологими (найкраще після дощу).
Приготування робочого розчину:
Вміст пакету розчинити у 10л теплої нехлорованої води. Витримати при кімнатній температурі 40-60 хв
періодично перемішуючи. Рівномірно пошарово обробити 1м.куб відходів.
Кожен шар (20-25 см) компостної ями вкривати гноєм або шаром землі. Вміст компостної купи потрібно перемішувати1-2 рази на місяць перемішувати та зволожувати нехлорованою водою. Під час перемішування додатково вноситься Комплезим К (0,5 пакету на 10 л води).
Для ефективної дії препарату в компостну яму або купу потрібно забезпечити належний доступ повітря.Необхідні умови для якісної переробки компосту, - це доступ повітря (не слід формувати компостну купу або яму на протязі), і вологість, оптимально 60% -70%. Компостну яму не потрібно накривати поліетиленом та іншими, матеріалами що не пропускають повітря.

Комплезім В
Препарат призначений для прискорення утилізації органічних відходів у водоймах, для нейтралізації продуктів органічного розпаду таких як аміак, нітрити, нітрати, фосфати, сечовина та інше.

Зберігання:
Зберігати продукт потрібно в оригінальній упаковці в сухих, провітрюваних приміщеннях, захищаючи від дії сонячних променів при температурі від -30°С до +30°С. Термін придатності не менше трьох років від дати виробництва.

 

 

 

© 2011 Badvasy - засоби захисту рослин, насіння, добрива. Всі права захищені.