Баклажани Садиба Традиція Print

Баклажан Боніка  F1
 
Вміст пакету: 10 шт
Новий ранній урожайний гібрид. Кущ висотою 45-60 см, формує великі овальні плоди темно-фіолетового кольору, масою 250-350 г. Плід тонкошкірий, ароматний, з білим щільним мякушем, без гіркоти. Добре підходить для запікання, смаження та приготування страв на грилі.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Баклажан Софія F1
 
Вміст пакету: 10 шт  
Ранньостиглий, стабільно урожайний гібрид для відкритого та закритого грунту. Кущ висотою 45-60 см, формує блискучі, темно-фіолетові плоди циліндричної форми. Переваги: тонка шкірка та маленьке  насіння, що робить гібрид ідеальним для кулінарії та консервування. Легко транспортується та довго зберігає свої якості. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Баклажан Чорний красень
 
Вміст пакету: 0,3 г
Добре відомий, популярний ранньостиглий сорт. Рослина низькоросла (до 60 см) і високоврожайна. Утворює великі плоди (до 250 г) овально-серцевидної форми  темно-фіолетового кольору, зі  світло-зеленим, щільним та ніжним м’якушем без гіркоти. Відзначається добрим зав’язуванням плодів, навіть за несприятливих погодних умов, та підвищеною стійкістю до хвороб. Чудово підходить для консервування і приготування домашніх страв.
   Розрахункова норма насіння для отримання розсади на 10 м²: 0,8 г
   - Глибина посіву: 1-2 см
   - Кількість рослин на 10 м²: 15-35 шт.