(044)538-16-63
    (044)538 16 64

Каталог продуктів

Каталог насіння 2019

Каталог насіння 2017

Нові продукти!

  • image
  • Раундап Макс
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Головна
Пряні та лікарські культури Садиба Традиція PDF Print Email
Звіробій
 
Вміст пакету: 0,05 г
Це не тільки «ліки від 99 хвороб», а й оригінальна декоративна рослина.  Багаторічник, висотою 30-100 см із сонячно-жовтими квітами, має терпкий смак та незвичний, але приємний аромат. Висівають під зиму чи рано навесні, не заробляючи насіння у ґрунт. Рослина невибаглива, проте потребує в перший рік вегетації ретельного догляду. Цвіте з кінця червня до кінця серпня. Заготовлюють квітучі верхівки разом з листям та висушують у затінених місцях при температурі до 40°C.
- Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²: 2-3 г
- Глибина посіву: поверхнево
- Оригінальна пряність для консервації
- Декоративний вигляд
- ВИСІВ: жовтень-листопад; березень-квітень
- УРОЖАЙ: червень-серпень
 
 
 
 
 
 
 
Кресс-салат
 
Вміст пакету: 1 г 
Одна із найбільш швидкостиглих та невибагливих зеленних культур. Відзначається гострим смаком, який дещо нагадує хрін чи гірчицю. У Європейській кухні використовується для надання гостроти стравам. На сході його прийнято бланшувати і поливати олією, а в Китаї -  подавати з цукром. Вирощувати можна у відкритому ґрунті чи протягом цілого року у горщиках.
- Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²: 6-8 г
- Глибина посіву: 0,5-1 см
- Швидкостиглий
- Джерело вітамінів і мінералів
- ВИСІВ: березень-травень; серпень-вересень
- УРОЖАЙ: квітень-червень; серпень-вересень
 
 
 
 
 
 
 
Материнка звичайна (Душиця)
 
Вміст пакету: 0,05 г 
Витончена пряно-лікарська багаторічна рослина висотою 50-70 см. Листя дуже ароматне, із терпкуватим, в’яжучим смаком. Висівають насіння рано навесні чи восени на глибину 1-1,5 см. Заготовлюють наземну масу під час цвітіння на другий рік вегетації. Відмінно перезимовує та невибаглива до ґрунтів. Добре поєднується з іншими прянощами, надає відмінного смаку паштетам, м’ясним, грибним стравам, використовується при приготуванні домашньої ковбаси, супів та піци.
- Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²: 40-50 г
- Глибина посіву: 1-1,5 см
- Смак справжньої Італії
- Універсальна приправа
ВИСІВ: квітень; жовтень-листопад
- УРОЖАЙ: червень-липень
 
 
 
 
 
 
Корейська м’ята
 
Вміст пакету: 0,05 г 
Багаторічна пряно-ароматична культура родом із Далекого Сходу. Рослина висотою до 1 м зі складним ароматом, який поєднує  в собі запах м’яти, душиці та анісу. На розсаду насіння висівають у березні, пікіровку проводять у фазі 1-2 листочків. У відкритий ґрунт висаджують, коли мине загроза весняних заморозків. Листя використовують у свіжому та сушеному вигляді для ароматизації соусів, чаю, випічки, консервації, лікерів, вина, а із суцвіть варять просто надзвичайне варення!
- Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²: 40-50 г
- Глибина посіву: 0,5 см
- Насичений пряний аромат
- Оригінальна спеція
- ВИСІВ: березень-квітень
- УРОЖАЙ: липень-жовтень
 
 
 
 
 
 
Пажитник
 
Вміст пакету: 1 г 
Однорічна пряно-лікарська рослина з родини Бобових, яка є незамінним атрибутом для приготування страв східної кухні. Рослина з інтенсивним запахом, висотою до 60 см, формує боби з гіркувато-ароматним насінням, багатим на залізо, білки, вітаміни А і С. Плоди достигають в кінці  літа - на початку осені. Перемелене насіння використовують в суміші приправ (основний елемент порошку карі) для покращення якості готових овочевих, м’ясних, рибних страв та рису. Пагони використовують для приготування салатів.
- Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²: 50-70 г
- Глибина посіву: 1,5-2 см
- Покращує смак готових страв
- Високий вміст вітамінів
- ВИСІВ: березень-квітень
- УРОЖАЙ: серпень-жовтень 
 
 
 
 
 
 
Пряно-смакова культура Меліса
 
Вміст пакету: 0,2 г
Цілюща та неймовірно ароматна багаторічна рослина висотою 30-120 см. Квітучу масу, листя і молоді пагони, зрізані до цвітіння, використовують у якості приправи до салатів, сирів, риби, м`яса, грибів, консервації, а також для приготування запашного чаю. Висівати можна як прямим висівом у відкритий грунт, так і через розсаду.
- Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²: 4 г
- Глибина посіву: 0,5-1 см
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Коріандр Нектар
 
Вміст пакету: 3 г, 20 г
Надзвичайно популярна та корисна спеція. Рослина однорічна, висотою 70 - 90 см з характерним запахом. Сорт середньопізній, вегетаційний період від сходів - 30-40 днів. Цвітіння у червні-липні. Для оримання насіння висійте коріандр навесні, а якщо ви бажаєте споживати вітамінну зелень(кінза) - висівайте багатократно, через кожні 15 - 20 днів. Відзначається морозостійкістю. Коріандр надасть вашим стравам свіжого весняного аромату та вишуканого смаку.
- Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²: 0,2 г
- Глибина посіву: 2 - 3 см
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Петрушка листова Комон
Вміст пакету: 2 г, 10 г
 
Прекрасний, середньоранній сорт, вирощуючи який, ви матимете запашну приправу з весни і до осені! Розетка діаметром до 50 см, добре розвинена з великою кількістю темно-зеленого ароматного листя. Зелень можна сушити та заморожувати - це максимально збереже її корисні властивості. Відмінна приправа для супів, соусів, гарнирів, салатів та обов`язкова складова консервації.
- Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²: 3 - 5 г
- Глибина посіву: 1,5-2 см
- Кількість рослин  на 10 м²: 500 - 700 шт
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Петрушка коренева Берлінія
 
Вміст пакету: 0,5 г 
Стандартний популярний сорт. Коренеплоди крупні, довжиною 18-22 см, конусоподібні, щільні та ароматні, відзначаються солодко-пряним смаком. Сорт урожайний та стійкий до розтріскування. Висівають насіння навесні, влітку чи під зиму на глибину 1,5-2 см. Використовується для свіжого споживання, переробки і у якості приправи.
- Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²: 8-10 г
- Глибина посіву: 1,5-2 см
- Гарний аромат та солодкий смак
- Великі коренеплоди
- ВИСІВ: березень-травень
- УРОЖАЙ: вересень-листопад
 
 
 
 
 
 
 
 
Петрушка кучерява Москраузе
 
Вміст пакету: 2 г 
Чудовий високопродуктивний сорт. Від сходів до технічної стиглості 60-70 днів. Кущ сильний, з красивим темно-зеленим, дрібно кучерявим ароматним листям.  Вирощують з ранньої весни і до осені. Сорт невибагливий, стійкий до пероноспорозу та добре перезимовує. У зрізаному вигляді не втрачає аромату та не жовтіє протягом 7 днів. Використовують як духмяну та високовітамінну приправу у свіжому чи сушеному вигляді.
- Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²: 8-10 г
- Глибина посіву: 1,5-2 см
- Довго не жовтіє
- Насичений аромат
- ВИСІВ: квітень-вересень
- УРОЖАЙ: травень-жовтень
 
 
 
 
 
 
 
Кріп Кущовий

Вміст пакету: 3 г, 10 г
Енергійний середньостиглий сорт, один із найкращих для отримання високоякісної зелені у великих об`ємах. Відзначається ароматним, сильно розсіченим, соковитим та ніжним листям. Насіння висівають у зиму чи рано навесні. Можна вирощувати як у відкритому ґрунті, так і в горщиках. Однаково добре смакує як свіжим так і висушеним.
- Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²: 40 - 70 г
- Глибина посіву: 2-3 см
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Кріп Грибовський
 
Вміст пакету: 3 г, 10 г
Неймовірно популярний ранньостиглий сорт, який дає відмінний урожай навіть у холодне літо. Висота розетки до 35 см, листя запашне, темно-зелене. Для отримання раннього урожаю, насіння висівають під зиму чи рано навесні. Призначений для вирощування у відкритому ґрунті. Сорт невибагливий та стійкий до хвороб. Використовують у свіжому, сушеному та замороженому виді.
- Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²: 3 - 4 г
- Глибина посіву: 2-3 см
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Кріп Супердукат
 
Вміст пакету: 2 г 
Універсальний високопродуктивний сорт. Кущ сильний, потужний, з великою кількістю ніжного, соковитого та неймовірно ароматного листя. Висівають у кілька строків з інтервалом 10-12 днів. Сорт стійкий до стрілкування, що дозволяє розтягнути період збору в залежності від бажаного часу отримання урожаю. Використовується як спеція у свіжому та сушеному вигляді, а насіння - як інгредієнт для солінь та консервації.
- Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²: 20-30 г
- Глибина посіву: 2-3 см
- Неймовірний аромат
- Універсальна приправа
- ВИСІВ: березень-червень
- УРОЖАЙ: липень-жовтень
 
 
 
 
 
 
 
Кріп Тетра
 
Вміст пакету: 2 г 
Високопродуктивний пізньостиглий сорт (від сходів до цвітіння 70-100 днів). Рослина енергійна, високоросла, з великою кількістю темно-зеленого ароматного листя. Висівають багаторазово у весняно-літній період з інтервалом 10-12 днів. Використовують листя (у свіжому та висушеному  вигляді) в якості приправи та як обов’язковий інгредієнт для консервації і солінь.
- Норма висіву для відкритого ґрунту на 10 м²: 20-30 г
- Глибина посіву: 2-3 см
- Велика кількість зелені
- Довгий період урожаю
- ВИСІВ: березень-червень
- УРОЖАЙ: липень-жовтень
 
 
 
 
 
 
 
 
  Кріп Салют

 
 

 

© 2011 Badvasy - засоби захисту рослин, насіння, добрива. Всі права захищені.
Made by Entercom