Фасування

Надання послуг з фасування продукції третім особам на потужностях комплексу

Компанія «Бадваси» надає послуги по розливу, фасуванню і пакуванню за допомогою сучасного фасувального обладнання, здійснює маркування та стікерування тари.

Фасування та пакування – це одні з найважливіших етапів підготовки продукції до її реалізації, якісне пакування впливає не тільки на зовнішній вигляд товару, а й на термін зберігання, транспортабельність та зручність у використанні.

Технічні можливості

Працюємо з продукцією різних видів: сипучими, рідкими та іншими типами речовин. 4 лінії автоматичної фасовки дозволяють розфасувати в тару об’ємом від 2 мл до 1 літра.

Підприємство має сучасний обладнаний складський комплекс з дотриманням усіх норм та вимог по зберіганню продукції та зручне транспортне розташування.

Види тари
Саше – пакет
Саше – пакет

Пакет-саше - це вид упаковки з багатошарової полімерної плівки з 3-ма або 4-ма швами.

Ми працюємо з такими складом пакувального матеріалу, як PET, PE, PAPE, CPP та інші будь-які комбінації за складом та за товщиною. Можливість фасування як в одинарний пакет так і в парні пакети з додаванням перфорації

Висота від 90 мм до 190 мм.

Ширина від 60 мм до 125 мм.

Пляшки, флакони
Пляшка_1л
Пляшка_10мл
Пляшка_10мл_1
Пляшка_100мл

Пляшки, флакони - вид упаковки з плоским або увігнутим дном, в якості упаковки використовуються для фасування рідких, в’язких речовин тощо.

Види етикеток:
одношарові, двошарові, друк на звороті етикетки

Здійснюється фасування в пляшки та флакони з наступним стікеруванням етикетки.

Висота від 25 мм до 150 мм.

Ширина від 90 мм до 320 мм.

Кришки
Дой-пак, кришки_1
Дой-пак, кришки
Дой-пак, кришки
Дой-пак, кришки

Кришка - верхня частина, що закриває посудину, коробку. Виготовлена з пластику, виріб підійде для закупорки пластикових флаконів.

Можливі варіанти різних кольорів з друком логотипу.

Розміри по стандартам Евросоюзу DIN 60, DIN 63, DIN 46, КБ-2

TO_TOP